Evden Eve Tuzla Nakliye

Evden Eve Tuzla Nakliye

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetimiz başladığı ilk günden bu yana fiyatlarının uygunluğu ve verdiğimiz hizmet çalışmaların kalitesi ile devam etmektedir. Evinizi ya da iş yerinizi taşıtırken bize danışın karlı çıkın. Biz eşya taşımacılığında İstanbul’un en iyi nakliyat firmasıyız.

Evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında kısaca bilgi sunacak olursak: Eşyalarınız büyük bir titizlik ve temizlikle tek tek paketlenip ambalajlanmaktadır. Kullandığımız ambalajlama malzemeleri eşyanıza özeldir. Yani daha önce kullanılmış bir malzemeyi tekrar tekrar kullanmıyoruz. Buradaki amacımız kirli malzemelerle eşyalarınızı paketlemeden temiz taşımak. Mobilyalarınızın yoğunluğu ne olursa olsun ve ne kadar hassas olurlarsa olsunlar. Onlar için görevlendirdiğimiz mobilya ustamız büyük bir ustalık ve titizlikle bütün mobilyalarınızı söküp taşınılan yerde aynı şekilde kurmaktadır. Bir evde bulunan bütün kırılacak eşyalar ve küçük eşyalarınız bizim tarafımızdan toparlanır ve paketlenerek kutulara yerleştirilir. 

Firmamız personelleri tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bütün personelimiz içerisinde ekibi yönlendiren ve bütün çalışmalarını takip eden ekip şeflerimiz bulunmaktadır. Mobilyalarınız ustalarımız tarafından tek tek sökülerek aynı şekilde tek tek ambalajlanıp numaralandırılmaktadır. Eşyaların gittiği yerde sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulumları aynı şekilde yapılmaktadır.
Ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmamız bütün kurumsal taşımalarını üstlenmektedir. Tuzla Evden Eve Nakliyat firması olarak Türkiye geneli ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Ofis taşımalarında en önemli husus dijital eşyaların masaların ve dosyaların karışıklık olmadan profesyonel olarak taşınmasıdır.

Ev eşyası depolama Ev eşyası depolama hizmeti sunan firmamız eşyalarınızı güvenlikli depolarına alarak sizin yerinize bakmakta ve korumaktadır. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun, bizim yanımızda sigortalı olarak muhafaza edilecektir.
Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Uzun yol araçlarımız ev eşyası taşımak için özel olarak tasarlanmış ve araç yoldayken oluşabilecek darbeleri engelleyeci suntalar ile kaplıdır. Eşyalarınız sigortalanmaktadır. Araç yolda iken kaza geçirip devrilmesi gibi durumlarda bütün hasarı karşılayacak olan bir sigorta kapsamımız bulunmaktadır. Türkiye’nin neresine ne kadar eşya gönderirseniz gönderin firmamız yanınızdadır. Eşyalarınız uzun yola çıkacağı için ambalajlamaları iki katlı olarak yapılmaktadır. Evtrans ev ve iş yeri taşımacılığı konusunda Türkiye’nin en güvenilir firması.

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.